Innowacyjna seria Eco Nature od Bielendy

Bielenda Eco Nature balsam do ust

Eco Nature to nowa, innowacyjna seria od firmy Bielenda. Zapewnia ona naturalną pielęgnację twarzy przyjazną zarówno dla skóry, jak i środowiska. Firma od ponad 30 lat produkuje kosmetyki pielęgnacyjne najwyższej jakości, w trosce o dobro skóry wszystkich klientów. Są one oparte na naturalnych składnikach aktywnych. Dzięki temu Bielenda od wielu lat cieszy się zaufaniem i rekomendacjami od zadowolonych klientów.

Co wyróżnia kosmetyki Bielenda Eco Nature?

Przede wszystkim skład kosmetyków. Dobroczynne składniki roślinne zapewniają odpowiednią pielęgnację każdego rodzaju skóry. Seria podzielona jest na kosmetyki dla cery mieszanej i tłustej, a także cery suchej i odwodnionej. Dzięki temu znając swój rodzaj skóry, łatwo można dobrać odpowiednią pielęgnację. Dodatkowo w serii można zakupić balsamy do ust, również na bazie roślinnych składników. Produkty są skuteczne, co potwierdzono pozytywnymi opiniami klientów. Zwierają bogaty i co najważniejsze – naturalny skład. Aż 99% składników jest takiego pochodzenia. Pozostały 1% zapewnia trwałość kosmetyku i ich przyjemną aplikację. Nie zawierają one zatem sztucznych dodatków, które dodatkowo zapychają skórę. Klient do wyboru ma mnóstwo kompozycji zapachów. Seria zawiera także wegańskie receptury.

W jakich zapachach dostępna jest seria Bielenda Eco Nature?

Dla suchej i odwodnionej skóry Bielenda przygotowała serie Śliwka kakadu + Jaśmin + Mango, która pomaga przywrócić skórze nawilżony i elastyczny stan. Dla mieszanej i tłustej skóry powstała seria Woda kokosowa + Zielona Herbata + Trawa Cytrynowa, która wspiera walkę z niedoskonałościami. Producent zapewnia również dwa rodzaje balsamów do ust. Mleczko waniliowe + figa + kwiat pomarańczy to balsam regenerujący dla spierzchniętych ust. Natomiast produkt Mleczko migdałowe + jaśmin + róża – pomaga suchym ustom odzyskać pełne nawilżenie.

Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

Kosmetyki Bielenda Eco Nature są certyfikowane przez PETA – wolne od okrucieństwa. Dodatkowo wszystkie opakowania są przyjazne dla środowiska, wykonane z materiałów z recyklingu. Tym samym kupując te produkty, pomaga się lasom na całym świecie.

Posted by / 17 lutego, 2023
Posted in
Uroda