Jak aplikować sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy są idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które z natury mają krótkie, proste i liche rzęsy. Jednak mało która wie, jak je poprawnie aplikować. Postaram Ci się teraz krok po kroku opisać jak to zrobić. Na samym początku powinniśmy wybrać odpowiedni model. Rzęsy nie mogą być za długie, ani za szerokie. Powinniśmy je dopasowywać do naszych naturalnych rzęs.

Jeśli rzęsy są za szerokie, powinniśmy je przyciąć, ale zawsze od zewnętrznej strony. Istotna też jest marka rzęs. Najlepiej wybrać taką, która oferuje rzęsy na przezroczystym, giętkim i cienkim pasku. Rzęsy Ardell z Cocolity oferuje właśnie taki rodzaj rzęs.  

Aplikowanie

Gdy już masz dostosowaną długość i szerokość rzęs do budowy swojego oka, możesz przejść do kolejnego kroku. Na wierzch dłoni wylej odrobinę kleju do rzęs. Najlepszy będzie lateksowy przezroczysty, który zaraz po aplikacji jest biały, a później wysycha na przeźroczysto. Zamocz cały pasek w kleju i poczekaj około 15-20 sekund aż przeschnie. Następnie za pomocą palców lub pęsety przystaw sztuczne rzęsy do naturalnych. Postaraj się przykleić je jak najbliżej tych naturalnych. Dokładnie doklej kąciki- wewnętrzny i zewnętrzny, bo lubią się odklejać podczas noszenia. Odczekaj parę sekund i ciesz się pięknym kocim okiem z wachlarzem rzęs!