Podkład do przetłuszczającej się skóry

Osoby o przetłuszczającej się skórze mają bardzo wielki problem jeśli chcą wybrać idealny dla siebie podkład. Oczywiście można ratować się takimi rozwiązaniami jak nakładanie matującej bazy pod makijaż oraz matującego kremu, korzystanie z bibułek matujących i pudrowanie twarzy, ale wszystko to nie na wiele się zda jeśli nie wybierze się podkładu o odpowiednim działaniu. Nie jest to jednak takie proste jak tylko wybranie fluidu matującego. podkład Double Wear Light Estee Lauder

Przetłuszczająca się skóra ma to do siebie, że jeśli wysuszy się ją nadmiernie, a tak takie podkłady mogą działać, będzie przetłuszczać się jeszcze bardziej. Musi to być więc naprawdę dobry kosmetyk, który zapewni optymalne efekty. W wielu przypadkach idealnym wyborem może być podkład Estee Lauder Double Wear Light.

Optymalne rezultaty dla tłustej skóry

Nałożony na cerę, podkład ten nie tylko ją matowi, co kontroluje wydzielanie sebum przez cały czas, gdy na niej pozostaje. To zapewnia skórze naturalny, nie zbyt matowy efekt, ale jednocześnie brak mocnego przetłuszczenia. Skóra może także oddychać, nie ma więc powodu, by obawiać się wysypu wyprysków czy innych niedoskonałości. Podkład ten potwierdza wysoką jakość, jaką reprezentują kosmetyki Estee Lauder.